Quadre d’honor del XII Campionat del mon de pàdel Castelló 2019

CAMPiONAT DEL MON PER PARELLES NACIONALS

CATEGORIA SUB14 FEMEMINA

Campiones

JADE PSONKA i CHLOE CAVELAS (FRANCIA)

Subcampiones

ANAHI SALAS i VALERIA (MEXICO)

CATEGORIA SUB14 MASCULINA

Campions

BORJA SIERRA i JOSE PAULA PADILLA (MEXICO)

Subcampions

ELIOT ALGLAVE i ARTHAUD DUMOULIN (FRANCIA)

CATEGORIA SUB16 FEMENINA

Campiones

BARBARA PERES i MARINA BRANDAO (BRASIL)

Subcampiones


ESTELA SOARES i BETINA MARTINS (BRASIL)

CATEGORIA SUB16 MASCULINA

Campions

FABIO MARCELLI i CRISTIAN JENSEN (ITALIA)

Subcampions

LUCAS DA SILVA i TIAGO PEREIRA (BRASIL)

CATEGORIA SUB18 FEMENINA

Campiones

CAMILA RAMME i REGINA ESCUDERO (MEXICO)

Subcampiones

BIANCA FARIAS i JULIA PEREIRA (BRASIL)                                                     

CATEGORIA SUB18 MASCULINA

Campions

HIGOR ENSSLIN i MARTIN ARAUJO (URUGUAY)

Subcampions

LOUIE HARRIS i CAMERON DOLLIMORE (REINO UNIDO)                                                      

CAMPIONAT DEL MON PER PARELLES

CATEGORIA SUB12 FEMENINA

Campiones

ANDREA USTERO i AGUEDA PEREZ

Subcampiones

AKIRA PECO i NATALIA CESPEDES

Terceres classificades

MIREIA SALVADOR i ANDREA RAMOS

CATEGORIA SUB12 MASCULINA

Campions

FELIX GONZALEZ i JUAN ZAMORA

Subcampions

VICTOR ORTEGA i IVAN PEREZ

Tercers classificats

MARCEL FONT y SAMUEL RIVAS

CATEGORIA SUB14 FEMENINA

Campiones

CLAUDIA JENSEN i NOEMI AGUILAR

Subcampiones

CLAUDIA FERNANDEZ i MARTA ARELLANO

Terceres classificades

ALEXANDRA TORRALBA i ANA DOMÍNGUEZ

CATEGORIA SUB14 MASCULINA

Campions

ANDRES FERNANDEZ i MARCOS GONZALEZ

Subcampions

DAVID GALA i SANTIAGO JOSE PINEDA

Tercers classificats

JUAN IGNACIO RUBINI i RAMIRO VALENZUELA

CATEGORIA SUB16 FEMENINA

Campiones

SOFÍA SANZ i LORENA RUFO

Subcampiones

PALMA OSORIO i NOA CANOVAS

Terceres classificades

CARMEN GOENAGA i MARINA MARTÍNEZ

CATEGORIA SUB16 MASCULINA

Campions

EMILIO SANCHEZ i JOSE JIMENEZ

Subcampions

ALEX VALENTINO CHOZ i-NICOLAS GASTON

Tercers classificats

FRANCISCO GUERRERO i JAVIER LEAL

CATEGORIA SUB18 FEMENINA

Campiones

BEATRIZ CALDERA i BEATRIZ GONZALEZ

Subcampiones

EUGENIA GUIMET i MARTA QUEVEDO

Terceres classificades

CRISTINA CARRASCOSA i ARIADNA CAÑELLAS

CATEGORIA SUB18 MASCULINA

Campions

EDU ALONSO i ALEX ARROYO

Subcampions

IKER DEL VALLE i ENRIQUE GOENAGA

Tercers classificats

ARTURO COELLO i JAIRO BAUTISTA

CAMPIONAT DEL MON PER SELECCIONA NACIONALS

CATEGORIA FEMENINA

Or

ESPANYA

Plata

ARGENTINA

Bronze

MÈXIC

CATEGORIA MASCULINA

Or

ESPANYA

Plata

ARGENTINA

Bronze

PARAGUAI